• Psycholog szkolny

p. Diana Kozłowska

• Witajcie!

Nazywam się Diana Kozłowska, jestem psychologiem i nauczycielem współorganizującym w naszej szkole podstawowej. Moim celem jest wspieranie uczniów w ich rozwoju emocjonalnym, społecznym oraz w nauce, aby każde dziecko mogło osiągnąć swój pełny potencjał.

G o d z i n y   p r a c y   w   g a b i n e c i e   1 0 2

Poniedziałek 8:00-8:30, 10:35-12:00

Wtorek 8:00-8:30, 10:45-11:30, 11:35-16:15

Środa 8:00-8:30, 10:30-17:00

Czwartek 8:00-8:30, 10:30-15:30

Piątek 8:00-8:30, 9:50-10:35, 10:55-12:00

• Jak mogę Ci pomóc?

Możesz skontaktować się ze mną w przypadku:

1. Trudności w nauce: Jeśli czujesz, że masz problemy z nauką, nie wahaj się napisać przez Librus lub umówić na spotkanie. Razem możemy znaleźć strategie, które pomogą Ci lepiej zrozumieć materiał i osiągnąć sukces w szkole.
        2. Problemy emocjonalne: Czasami życie szkolne może być trudne i pełne wyzwań emocjonalnych. Jestem tutaj, aby wysłuchać Cię i pomóc Ci radzić sobie ze stresem i emocjami, takimi jak złość, lęk czy smutek.
        3. Trudności w relacjach: Jeśli masz problemy z kolegami, rodzeństwem lub nauczycielami, nie musisz ich rozwiązywać samodzielnie. Możemy razem pracować nad budowaniem zdrowych i satysfakcjonujących relacji.

Psychoedukacja i Zajęcia rowijające kompetencje emocjonalno-społeczne

Jednym z narzędzi, które stosuję w pracy z uczniami, jest psychoedukacja. Polega ona na dostarczeniu informacji na temat zdrowia psychicznego, strategii radzenia sobie ze stresem oraz rozwijania umiejętności społecznych. Poprzez psychoedukację uczniowie mogą lepiej zrozumieć swoje emocje i zachowania, co prowadzi do poprawy ich samopoczucia i funkcjonowania w szkole i życiu codziennym. Czasem spotykam się z uczniami w klasach podczas pogadanek i warsztatów. Prowadzę również grupowe Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno-społeczne, podczas których ćwiczymy nowe umiejętności w praktyce.

Skontaktuj się ze mną

Jeśli potrzebujesz wsparcia lub po prostu chcesz porozmawiać, jestem dostępna w sali 102. Możesz umówić się na spotkanie, pisząc do mnie wiadomość na Librusie. Pamiętaj, że jestem tutaj dla Ciebie, abyście mogli osiągnąć swoje cele i czuć się dobrze w szkole.

Z wyrazami wsparcia,
        Psycholog Szkolny