• Rekrutacja 2024/2025

• Rekrutacja do przedszkoli, oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych w szkołach podstawowych rozpocznie się 5 marca br. i będzie prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu rekrutacji.

Informacja o terminach, zasadach i kryteriach rekrutacji zostanie opublikowana na stronie internetowej Biura Edukacji w ostatnich dniach stycznia.

• Rekrutacja do klasy czwartej sportowej

• W roku szkolnym 2024/2025 planujemy utworzenie jednego odziału klasy czwartej sportowej o specjalności piłka nożna dziewcząt i chłopców.

Rekrutacja do klasy czwartej sportowej odbywa się poza systemem rekrutacyjnym.

W terminie od 18 do 20 marca rodzice składają w sekretariacie podanie. Dzieci muszą posiadać orzeczenie lekarskie wydane przez lekarza podstawowej opieki zdrowotnej potwierdzające bardzo dobry stan zdrowia - orzeczenie należy przedstawić przed przystąpieniem kandydata do próby sprawności fizycznej, która odbędzie się 25 marca.

Wszelkich informacji udziela sekretariat szkoły.

• Obwód Szkoły Podstawowej nr 171 w Warszawie

• Uchwała nr III/52/2018 z 13 grudnia 2018r. Rady Miasta Stołecznego Warszawy w sprawie ustalenia planu sieci publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez m.st. Warszawę oraz określenia granic ich obwodów od dnia 1 września 2019 roku.

Granice obwodu szkoły:

Od przecięcia przedłużenia osi ul. Wspólnej z osią ul. Okuniewskiej, wzdłuż osi ul. Okuniewskiej do przecięcia z granicą dzielnicy Wesoła z miastem Sulejówek, od punktu przecięcia osi ul. Okuniewskiej z granicą dzielnicy Wesoła, wzdłuż granicy dzielnicy Wesoła z miastem Sulejówek do punktu przecięcia przedłużenia osi ul. B. Prusa z granicą dzielnicy Wesoła z miastem Sulejówek, od punktu przecięcia przedłużenia osi ul. B. Prusa z granicą dzielnicy Wesoła z miastem Sulejówek, wzdłuż przedłużenia osi ul. B. Prusa, wzdłuż osi ul. B. Prusa do przecięcia z osią ul. Dębowej, wzdłuż linii prostej do osi ul. W. Stwosza, wzdłuż osi ul. Wita Stwosza do przecięcia z osią ul. Wawerskiej, wzdłuż osi ul. Wawerskiej do przecięcia z osią ul. Liściastej, od przecięcia osi ul. Wawerskiej z osią ul. Liściastej, wzdłuż osi ul. Liściastej do przecięcia z osią ul. B. Prusa, wzdłuż osi ul. B. Prusa do przecięcia z osią ul. J. Matejki, wzdłuż osi ul. J. Matejki do przecięcia z osią ul. Szerokiej, wzdłuż prostej do przecięcia osi ul. Długiej z osią ul. Wspólnej, wzdłuż osi ul. Wspólnej do przecięcia przedłużenia osi ul. Wspólnej z osią ul. Okuniewskiej,

Ulice lub ich części wchodzące w skład obwodu szkoły:

ul. 1 Maja, ul. 1 Praskiego Pułku (nr od 1 do przecięcia osi ul. Wawerskiej), ul. Akacjowa, ul. Apteczna, ul. Armii Krajowej, ul. A. Asnyka, ul. Baśniowa, ul. S. Berenta, ul. Boczna, ul. W. Broniewskiego, ul. J.K. Chodkiewicza, ul. F. Chopina, ul. Ciasna, ul. Cicha, ul. S. Czarnieckiego, ul. Dębowa, ul. Dowcip, ul. J. Dwernickiego, ul. Dzika, ul. B. Głowackiego, ul. C. Godebskiego, ul. Górna, ul. Grabiny, ul. L. Idzikowskiego, ul. Jasna, ul. Jaśminowa, ul. Kasztanowa, ul. J. Kilińskiego, ul. Sz. Konarskiego, ul. M. Konopnickiej, ul. M. Kopernika, ul. A. Kostki Napierskiego, ul. Kościelna, ul. T. Kościuszki, ul. Kozia, ul. J.I. Kraszewskiego, ul. Kubusia Puchatka, ul. Kwiatowa, ul. Letnia, ul. Lipowa, ul. Liściasta (cała strona wschodnia), ul. Literatów, ul. Lotnicza, ul. Mała, ul. J. Matejki (nr nieparzyste), ul. A. Mickiewicza, ul. Miła, ul. Modrzewiowa, ul. S. Moniuszki, ul. G. Narutowicza, ul. J.U. Niemcewicza (nr od przecięcia z przedłużeniem osi ul. J. Matejki do końca), ul. C.K. Norwida, ul. Ogrodowa, ul. Okuniewska (nr parzyste od przecięcia z przedłużeniem osi ul. Wspólnej do końca), ul. Orla, ul. E. Orzeszkowej, ul. Parkowa, ul. Powstańców Warszawy, ul. Prosta, ul. B. Prusa (nr od przecięcia z osią ul. Matejki do przecięcia z osią ul. Dębowej, nr nieparzyste od osi ul. Dębowej do końca), ul. Przechodnia, ul. T. Rejtana, ul. W. Reymonta, ul. Różana, ul. P.J. Sapiehy, ul. H. Sawickiej, ul. H. Sienkiewicza, ul. Gen. W. Sikorskiego, ul. Ks. P. Skargi, ul. M. Skłodowskiej-Curie, ul. Słoneczna, ul. J. Słowackiego, ul. Spokojna, ul. Spółdzielcza, ul. S. Starzyńskiego, ul. S. Staszica, ul. W. Stwosza (nr nieparzyste), ul. W. Syrokomli, ul. Szarych Szeregów, ul. Świerkowa, ul. Tęczowa, ul. J. Tuwima, ul. Wawerska (nr nieparzyste do przecięcia z osią ul. Liściastej), ul. Wąska, ul. S. Wigury, ul. Wiosenna, ul. S. Wrońskiego, ul. Wrzosowa, ul. Współczesna, ul. Zakątek, ul. S. Żeromskiego, ul. S. Żółkiewskiego, ul. F. Żwirki.