• Rok szkolny 2018/2019

im. Stanisława Staszica w Warszawie

I. Cele konkursu

• Kształtowanie postaw patriotycznych
          • Rozbudzanie wyobraźni, kreatywności i aktywności twórczej
          • Doskonalenie umiejętności posługiwania się aparatem, telefonem, komputerem

II. Postanowienia ogólne

•  Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa Nr 171 im. Stanisława Staszica w Warszawie.
          •  Konkurs jest adresowany do wszystkich uczniów SP Nr 171.
          •  Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać selfie z wizerunkiem marszałka Józefa Piłsudskiego    (pomnik, portret, podobizna, itp.)
          • Na fotografii mogą być uwiecznieni koledzy, koleżanki autora zdjęcia ze szkoły, ale uczestnikiem konkursu jest jedynie twórca fotografii.
          •  Każdy z uczestników może zgłosić jedną fotografię, którą należy przesłać na adres: konkursmarszalek171@gmail.com w wersji cyfrowej oraz dostarczyć zdjęcie w formacie 10x15 cm na papierze fotograficznym. W treści wiadomości należy napisać imię, nazwisko i klasę (zdjęcia powinny być podpisane).
          •  Termin zgłaszania prac – od 10.09.2018 do 10.10.2018.
          •  Uczestnicy / rodzice akceptują to, że ich zdjęcia zostaną wykorzystane do publikacji na stronie internetowej szkoły i na wystawie w szkole
          •  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo odrzucenia prac niezwiązanych z tematyką konkursu lub sprzecznych z dobrymi obyczajami, naruszającymi ogólnie przyjęte wartości.
          •  Nagrody będą przyznawane w kategorii: klasy I – III SP, klasy IV – VI SP oraz klasy VII-VIII SP i  III gimnazjum.
          •  Zwycięzców wyłoni jury.
          •  Kryteria oceniania prac:

- zgodność z tematem konkursu

- pomysł i kompozycja

- walory artystyczne