• Kosz miłosierdzia

• 01.12.2014 21:53
      • "Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro, które dajemy, zatacza koło i wraca do nas."
      • DROGIE DZIECI I RODZICE,

Jak co roku Caritas Parafialny we współpracy ze Szkolnym Kołem Caritas, organizuje zbiórkę żywności na Święta Bożego Narodzenia dla najuboższych rodzin z naszej wspólnoty parafialnej i szkolnej. W związku z tym do 16 grudnia w naszej szkole będą stały specjalne kosze w sali 25. Można w nich składać żywność o wydłużonym terminie ważności np. makaron, cukier, mąka, konserwy, słodycze. Połączmy wspólne siły! Jeśli każdy z nas przyniesie chociaż jeden produkt, to każdej klasie uda się obdarować jedną rodzinę. Tylko wspólnymi siłami będziemy w stanie podarować potrzebującym radość na Święta. Zachęcamy do otworzenia się i dzielenia tym co w nas dobre.

Z góry dziękujemy za okazaną pomoc