• W marcu odbyły się zawody pływackie, w których wzięły udział także i nasze reprezentacje- dziewcząt i chłopców. Startowali uczniowie z klas III- VI. Młodsi uczniowie, z klas III i IV mieli do pokonania 25 m stylem dowolnym lub grzbietowym, a starsi - z klas V i VI musieli przepłynać 50 m stylem dowolnym lub klasycznym. Ponieważ nie mieliśmy pełnych składów do zbudowania sztafet, nasi reprezentanci walczyli w konkurencjach indywidualnych. Jeden z naszych zawodników- Bartek Kurowski z kl.IV c- wywalczył brązowy medal. Gratulujemy!
  Maria Czyżewska
  22.04.2018 17:44 | więcej »
 •      .  .  .  .   
  Kolejny już raz wzięliśmy udział w w MISTRZOSTWACH DZIELNICY WESOŁA M. ST. WARSZAWY w ramach programu "Od zabawy do sportu". Gospodarzami tego oczekiwanego przez uczniów wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 353.
                  W tym roku w rywalizacji brało udział pięć szkół.
                   Po wielu ciekawych i emocjonujących konkutrncjach nasza szkoła zajęła II miejsce.. Muszę przyznać, że bez tak wspaniałego dopingu klasy III a trudno by nam było zdobyć taki wynik.
                                                                                                                                    Gratuluję.
  16.11.2017 21:20 | więcej »
 • Na terenie stołecznej Akademii Wychowania Fizycznego rozegrały się małe i wielkie bitwy. Z przeciwnikami, których było wielu, gdyż każdą z osiemnastu dzielnic naszego miasta reprezentowało dziesięciu najlepszych zawodników, więc równocześnie biegło do 180 uczniów z każdego rocznika! Z własnymi słabościami i problemami zdrowotnymi, wszak mamy sezon jesienny- przeziębienia "szaleją". Z pogodą, bo lało jak z cebra, a błoto tryskało spod nóg strumieniami. Z wyznaczoną trasą -była zawiła i pełna niebezpiecznych zakrętów jak górskie serpentyny. Słowem- łatwo nie było. Dziewczęta miały do pokonania 800 metrów, a chłopcy 1000 metrów. Nasi reprezentanci dali z siebie wszystko.
  Oto wyniki ich zmagań: Basia Puź- miejsce 43, czas 3:29
  Małgosia Stopczyńska- 54 miejsce, czas 3:32
  Magda Zalewska- 93 miejsce, czas 3:41
  Zuzia Witkowska- 121 miejsce, czas 3:50
  Oliwka Rogala- 128 miejsce, czas 3:46
  Marek Sikora- 121 miejsce, czas 5:02
  Kuba Tomaszek- 131 miejsce, czas 5:05
  Dziękujemy za sportową postawę!
  Maria Czyżewska.
  15.10.2017 20:29 | więcej »
 • Indywidualne Biegi Przełajowe tradycyjnie rozpoczynają zmagania sportowców i otwierają kalendarz zawodów sportowych Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W tym roku mamy podział na grupy wiekowe: dzieci- uczniowie z klas piątych i szóstych i odpowiadające im roczniki 2005 i młodsi, oraz młodzież- uczniowie z klas siódmych oraz drugiej i trzeciej klasy gimnazjalnej, roczniki 2004 i starsi.
  Nasi uczniowie dzielnie reprezentowali SP 171 i w kategorii "dzieci" ośmiu uczniów zakwalifikowało się do etapu miejskiego WOM: Małgorzata Stopczyńska, Barbara Puź, Magdalena Zalewska, Zuzanna Witkowska, Oliwia Rogala, Marek Sikora, Jakub Tomaszek oraz Julian Pawela. Jednocześnie Małgosia Stopczyńska wywalczyła srebrny medal w kategorii indywidualnej, w biegu dziewcząt z rocznika 2006. Drużynowo- po przeliczeniu wyniku poszczególnych zawodników na punkty, nasze dziewczęta zajęły III miejsce w dzielnicy, a chłopcy IV. Gratulacje!
  W następnym etapie nasi reprezentanci będą walczyć o jak najlepsze wyniki na terenie AWF Warszawa.
  Maria Czyżewska.

   
  15.10.2017 19:55 | więcej »
 • Po raz kolejny byliśmy organizatorem Mistrzostw Dzielnicy w Czwórboju Lekkoatletycznym. Nasza szkoła gościła zawodniczki i zawodników z klas czwartych, ze szkół Dzielnicy Wesoła. Dwa ognie uportowione to jedyne zawody w kalendarzu sportowym przewidziane dla uczniów z tych klas. Najmłodsi uczniowie dzielnie stawali w szranki i walczyli o prymat w dzielnicy. Są to jednocześnie ostatnie zawody sportowe w roku szkolnym i kończą WOM w tym roku szkolnym.
  W przyszłym roku szkolnym nasi czwartoklasiści będą mogli reprezentować naszą szkołę w pozostałych dyscyplinach sportowych, które znajdują się w kalendarzu imprez sportowych.
  Gratulujemy wszystkim zawodnikom, dziękujemy za sportową postawę i życzymy dalszych sukcesów sporcie. Do zobaczenia po wakacjach!
  Maria Czyżewska.
  15.10.2017 19:26 | więcej »
 • Nasze dziewczęta, w zmaganiach lekkoatletek warszawskich, zajęły 13 miejsce, na 18 dzielnic Warszawy. Wziąwszy pod uwagę,że współzawodniczyły z dziewczętami ze szkół podstawowych, z klas o profilu sportowym, to bardzo dobry wynik. Brawo!
  Maria Czyżewska.
  15.10.2017 19:16 | więcej »
 • Zawody w czwórboju lekkoaltetycznym wymagają sprawności i wytrzymałości na wysokim poziomie, gdyż jednego dnia zawodnicy muszą wykazać się w czterech różnych konkurencjach: sprincie na 60 metrów, rzucie piłeczką palantową, skoku w dal lub w zwyż oraz w biegu wytrzymałościowym- dziewczęta na 600 metrów, a chłopcy na 1000 metrów.Lekka atletyka i w tym roku była dla naszej drużyny żenskiej  łaskawsza niż dla chłopców. Po raz drugi z rzędu nasze dziewczęta zostały Mistrzyniami Dzielnicy Wesoła, a chłopcy zajęli IV miejsce. Mieliśmy także najwyżej punktowaną zawodniczkę Mistrzostw Dzielnicy- Michalinę Stopczyńską, która równocześnie zdobyła medale w konkurencjach indywidualnych: złoty w skoku w dal oraz rzucie piłeczką palantową, srebrny w biegu na 60 metrów oraz brązowy w biegu na 600 metrów. Ponadto inna nasza zawodniczka- Amelia Cichowska wywalczyła złoty medal w biegu na 600 metrów. Mamy na prawdę utalentowane zawodniczki! Nasze "Lekkoatletyczne Złotka" będą reprezentowały Dzielnicę Wesoła w Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieży w czwórboju LA. Gratulujemy sukcesu!!!
  Maria Czyżewska.

   
  15.10.2017 19:04 | więcej »
 • Nasi zawodnicy- dziewczęta i chłopcy- dzielnie walczyli w zmaganiach o Mistrzostwo Dzielnicy. Drużyna zenska wywalczyła brązowe medale, a drużyna męska srebrne.
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie!
  Maria Czyżewska.

   
  15.10.2017 18:36 | więcej »
 • 9 listopada odbyły się Międzyszkolne Dzielnicowe Zawody w unihokeja dziewcząt i chłopców. Tradycyjnie odbywały się na terenie hali przy Gimnazjum nr 119. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 6 drużyn dziewcząt i 5 drużyn chłopców. Dziewczęta grały w dwóch grupach, chłopcy systemem "każdy z każdym". Nasi chłopcy dzielnie walczyli, niestety zabrakło punktów aby stanąć na podium. Zawody ukończyli na najbardziej nielubianym przez sportowców, czwartym miejscu. Natomiast drużyna dziewcząt wyszła z grupy z drugiego miejsca i zagrała o finał i ...zabrakło trochę szczęścia. Ostatecznie nasze dziewczęta zdobyły srebrne medale i stanęły na drugim stopniu podium. Jest to niewątpliwy sukces naszych zawodniczek. GRATULUJEMY!
  M.Czyżewska

   
  22.11.2016 11:53 | więcej »
 • 4 października na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Dzielnice Warszawy reprezentowane były przez najlepszą dziesiątkę uczniów wyłonioną w Mistrzostwach Dzielnic. Równocześnie startowało nawet do 180 osób! W skład naszej szkolnej reprezentacji weszli: Gabriela Szredzińska, Amelia Cichowska, Sylwia Łukaszewska, Klaudia Zaraś, Maksymilian Becker- Daab oraz Maksym Lyzen.

  M.Czyżewska
  21.10.2016 20:29 | więcej »
 • 22 września niewątpliwie zostanie zapamiętany na długo przez naszych zawodników, którzy tego dnia wystartowali w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Pogoda sprzyjała biegaczom, było słonecznie więc i humory dopisywały. Do pokonania była trasa zróżnicowana a więc wymagająca. Nasi reprezentanci postanowili walczyć od początku do końca i taka taktyka dała rezultaty. Kiedy wydawało się,że w naszym zasięgu jest tylko trzecie miejsce, krok po kroku nasi uczniowie odrabiali stracony dystans. Ostatecznie "wybiegali" srebrne medale. To wspaniałe osiągięcie tym bardziej,że wypracowane drużynowo.GRATULUJEMY!

  M.Czyżewska
  21.10.2016 20:11 | więcej »
 • Warszawska Olimpiada Młodzieży tradycyjnie rozpoczyna się zmaganiami lekkoatletów.
  20 września odbyły się Indywidualne Biegi Przełajowe uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Tym razem zawody rozgrywały się na terenie leśnym, w okolicy Zespołu Szkół nr 94 w Wesołej Zielonej. Trasa wymagała od zawodników wytrzymałości, szybkości i planowania bowiem była niezwykle zróżnicowana terenowo- prawdziwe wyzwanie! Na starcie stanęli reprezentanci szkół- dziewczęta i chłopcy z klas piątych i szóstych. Zmagania naszych biegaczy wywołały mnóstwo emocji, a doping zagrzewał do walki i niósł ostatkiem sił do mety.
  Ostatecznie obie nasze reprezentacje, w kategorii drużynowej, zakończyły zawody na czwartej pozycji. Natomiast w kategorii indywidualnej srebro wywalczyła Amelia Cichowska a do kolejnego etapu WOM zakwalifikowało się sześcioro uczniów. GRATULUJEMY!

   M.Czyżewska
   
  21.10.2016 19:26 | więcej »
 • Z przyjemnością informuję,że nasze dziewczęta "Lekkoatletyczne Złotka" zajęły 13 miejsce w Warszawie, w czwórboju lekkoatletycznym.
  Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w sporcie!
  24.06.2016 16:23 | więcej »
 • Sportowe zmagania, w każdym sezonie Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, tradycyjnie kończy czwórbój lekkoatletyczny. Jest to dyscyplina dla prawdziwych atletów, gdyż każdy zawodnik musi zaliczyć wszystkie cztery konkurencje czwórboju, rozgrywane jedna po drugiej. A są to: rzut piłeczką palantową, sprint na odcinku 60 metrów, skok w dal lub w zwyż oraz bieg na 600 metrów - dla dziewcząt i na 1000 metrów -dla chłopców. 
  Wszystkie konkurencje wymagają nie lada skupienia, siły fizycznej oraz -niewątpliwie- żelaznego hartu ducha. 
  Obie nasze reprezentacje walecznie stawały do poszczególnych konkurencji, dzielnie pokonując trudy, przeciwników oraz własne, narastające zmęczenie.
  Drużyna naszych chłopców uplasowała się na III miejscu w Dzielnicy Wesoła, zdobywając brązowe medale. W kategoriach indywidualnych Michał Bodziony stawał na podium, zdobywając także miano Najwyżej Punktowanego Zawodnika. GRATULUJEMY!!!

  Natomiast nasze dziewczęta sprawiły wielką niespodziankę. Rozgromiły przeciwniczki i zajęły I miejsce w Mistrzostwach Dzielnicy Wesoła w Czwórboju Lekkoatletycznym! Jest to wielkie wydarzenie, gdyż powtórzyły sukces swoich kolegów sprzed pięciu lat, kiedy to drużyna chłopców stanęła na najwyższym stopniu podium.
  W konkurencjach indywidualnych medale zdobyły: Michalina Stopczyńska, Amelia Cichowska oraz Zuzanna Banaszek, która zdobyła medale w trzech konkurencjach oraz miano Najwyżej Punktowanej Zawodniczki. GRATULUJEMY!!!
  Dziewczęta reprezentowały także naszą dzielnicę w Mistrzostwach Warszawy w tej dyscyplinie. O wynikach ich zmagań poinformuję Państwa w kolejnym artykule.

  M. Czyżewska

  Galeria zdjęć

  24.06.2016 16:33 | więcej »
 • Pod koniec kwietnia rozegrały się Mistrzostwa Dzielnicy w mini piłce nożnej dziewcząt i chłopców. Dziewczęta grały na terenie boiska przy Szkole Podstawowej nr 173, a chłopcy w Szkole Podstawowej nr 172. 
  Ponieważ do rozgrywek zgłosiły się prawie wszystkie szkoły, zawody były rozgrywane w grupach- systemem "każdy z każdym", a następnie "wygrany" z "wygranym" z każdej grupy- mecz o I miejsce, drugi z drugim- mecz o III miejsce i trzeci z trzecim - mecz o V miejsce.
  Nasze dziewczęta odniosły sukces, ponieważ wyszły z grupy z pierwszego miejsca i przegrały tylko ze zwyciężczyniami turnieju. Ostatecznie zajęły II miejsce zdobywając srebrne medale. GRATULUJEMY!!!

  Nasi chłopcy mieli mniej szczęścia. Wyszli z grupy z drugiego miejsca, więc przed nimi było decydujące starcie o trzecie miejsce z drużyną gospodarzy turnieju. Mecz był bardzo wyrównany. Do ostatniej minuty trwała walka, w której- niestety- nasi przeciwnicy zdobyli wygrywającą bramkę, co ostatecznie zamknęło możliwość zdobycia miejsca na podium. Ostatecznie chłopcy uzyskali IV miejsce.

  M.Czyżewska
   
  22.05.2016 16:40 | więcej »
 • Na przełomie stycznia i lutego nasi uczniowie mieli możliwość bezpłatnego korzystania z lodowiska, w ramach lekcji wychowania fizycznego. Wielu z nich skorzystało z nauki i doskonalenia jazdy na łyżwach. Były to -niewątpliwie- lekcje pełne radości i uśmiechu, a w wielu przypadkach także pokonywania swoich słabości, przekraczania granic strachu i podejmowania nowych wyzwań.
  Czekamy z niecierpliwością na nowy sezon zimowy!
  17.04.2016 18:59 | więcej »
 • Pod koniec lutego, w Aquaparku "Wesolandia" odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w pływaniu dziewcząt i chłopców. Nasi uczniowie zdobyli medale w kategoriach indywidualnych a sztafeta żeńska wywalczyła brąz. Gratulujemy wszystkim medalistkom!!!
  Poniżej krótka relacja zdjęciowa z tego wydarzenia.

  06.04.2016 22:36 | więcej »
 • 15 stycznia br. odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w mini koszykówce chłopców.
  Nasi reprezentanci zdobyli trzecie miejsce. Gratulujemy!
  11.02.2016 16:27 | więcej »
 • Na początku listopada odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeju. Jak co roku, rozgrywki toczyły się w hali sportowej przy Gimnazjum nr 119. Nasza drużyna, po emocjonujących meczach, wywalczyła trzecie miejsce. GRATULUJEMY!!!
  M.Czyżewska
  22.05.2016 16:29 | więcej »
 • "Jesteśmy mistrzami Wesołej"
                 Kolejny już raz wzięliśmy udział w w DZIELNICOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH w ramach programu "Od zabawy do sportu". Gospodarzami tego oczekiwanego przez uczniów wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 353.
                  W tym roku w rywalizacji brało udział pięć szkół.
                   Po wielu ciekawych i emocjonujących konkutrncjach tegoroczny PUCHAR DZIELNICY przypadł oczywiście najlepszym. Złotą czternastką okazała się reprezentacja naszej szkoły. Muszę przyznać, że bez tak wspaniałego dopingu klasy II a trudno by nam było zwyciężyć.
                    Wszyscy serdecznie gratulowali nam zwycięstwa i awansu do półfinału zawodów w ramach programu "Od zabawy do sportu" miasta Warszawy, które odbędą się 26.11.2015 r.
  27.11.2015 15:07 | więcej »
 • 6 października, na terenie Toru Wyścigów Konnych na Służewcu, odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowało jedenastu uczniów. Mieli bardzo dużą konkurencję, ponieważ w każdym biegu- w zależności od płci i wieku- startowało 180 zawodników, także uczniowie ze szkół sportowych oraz trenujący lekką atletykę na codzień.
  Nasi uczniowie, w swoich biegach, zajęli następujące miejsca: Norbert Janik- 128, Damian Szostak- 148, Marceli Gojdź- 157, Michalina Stopczyńska- 111, Dagna Przypaśniak- 116, Hanna Płatek- 132, Michał Bodziony- 129, Ryszard van den Bercken- 119, Stanisław Turowicz- 105, Amelia Cichowska- 146 oraz Kamila Mariańczyk- 66. Jest jedyną zawodniczką z naszej ekpiy, która zmieściła sie w pierwszej setce. Brawo!
   
  13.10.2015 08:44 | więcej »
 • 29 września, na terenie Hipodromu, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Wesoła w Biegach Przełajowych.Nasze obie sztafety zdobyły srebrne medale.GRATULUJEMY!!!smiley
  Poniżej krótka relacja zdjęciowa z tego wydarzenia.

   
  10.10.2015 21:24 | więcej »
 • Nowy sezon WOM  tradycyjnie inaugurują Indywidualne Biegi Przełajowe. Tak było i tym razem. Dzielnicowe zawody w tej dyscyplinie odbyły się 23 września, na terenie Hipodromu Szwadronu Jazdy Polskiej w Wesołej. Słoneczna, ciepła aura była dodatkowym atutem dla startujących zawodników. Nasi reprezentanci zdobyli trzy medale, a jedenaście osób zakwalifikowało się do kolejnego- warszawskiego etapu. Po podliczeniu punktów, drużynowo, obie nasze reprezentacje zdobyły II miejsca. Gratulujemy!!!
  Poniżej krótka relacja zdjęciowa z tego wydarzenia.
  Tekst: Maria Czyżewska
  Zdjęcia: Beata Karwot

  28.09.2015 20:03 | więcej »
 • 3 czerwca br. na boisku wielofunkcyjnym, przy naszej szkole, odbyły się Dzielnicowe Zawody w dwa ognie usportowione. Są to jedyne zawody w roku szkolnym, w których startują tylko uczniowie klas czwartych.
  Zawody rozgrywały się systemem "każdy z każdym".
  Nasza reprezentacja dziewcząt wywalczyła III miejsce i zdobyła brązowe medale. Chłopcy mieli mniej szczęścia i ostatecznie zajęli V miejsce.
  Gratulujemy wszystkim zawodnikom i dziękujemy za sportową postawęsmiley
  Relacja i zdjęcia: Maria Czyżewska


  Galeria zdjęć

  24.06.2015 13:06 | więcej »
 • 12 maja, na terenie obiektów sportowych "Syrenka" w Marysinie, odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt i chłopców.
  Wesołowskie szkoły były reprezentowane przez sześcioosobowe drużyny dziewcząt i chłopców.
  Każdy zawodnik startował w czterech konkurencjach: dwóch technicznych i dwóch biegowych.
  Konkurencje techniczne: rzut piłeczką palantową oraz skok w dal, lub w zwyż. Konkurencje biegowe: sprint na 60 m oraz bieg na 600m/dziewczęta/ i 1000m/chłopcy/.
  Wyniki w poszczgólnych konkurencjach są przeliczane na punkty. Następnie suma zdobytych punktów pięciu najlepszych zawodników grupy, daje końcowy wynik drużyny.
  W efekcie zmagań i walki na wysokim poziomie nasza drużyna dziewcząt zdobyła III miejsce, a drużyna chłopców II miejsce.
  Oto składy naszych reprezentacji. Dziewczęta: Kaja Krupa, Natalia Kilian, Małgorzata Wińska, Zuzanna Banaszek, Natalia Rogala, Martyna Zalewska.
  Chłopcy: Michał Jackiewicz, Stanislau Panasevich, Kamil Kępa, Jakub Cichowlas, Stanisław Turowicz, Tadeusz Wolski oraz Leon Czarnecki.
  Mieliśmy także sukcesy w konkurencjach indywidualnych. Zuzanna Banaszek została Wicemistrzynią Dzielnicy w biegu na 600m, Michał Jackiewicz został Mistrzem Dzielnicy w biegu na 60m oraz w skoku w dal.Wywalczył także brązowy medal w biegu na 1000m. Stanisław Turowicz zdobył Wicemistrzostwo Dzielnicy Wesoła w biegu na 1000m.
  Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!
  Poniżej relacja zdjęciowa z lekkoatletycznych zmagań naszych uczniów.
  Relacja i zdjęcia:Maria Czyżewska
  30.05.2015 17:57 | więcej »
 • 24 kwietnia, na terenie lotniska w gminie Wsola pod Radomiem, odbyły się Mistrzostwa Mazowsza w Indywidualnych Biegach Przełajowych.
  W zawodach wzięło udział troje naszych uczniów: Zuzanna Banaszek, Stanisław Turowicz oraz Michał Jackiewicz. Uczniowie ci zajęli miejsca w pierwszej dziesiątce Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w Indywidualnych Biegach Przełajowych, co dało im prawo do reprezentowania naszego miasta na Mistrzostwach Mazowsza.
  W każdym biegu wzięło udział ok.120 uczniów pochodzących min. z Ciechanowa, Płocka, Radomia, Siedlec, Ostrołęki i Warszawy.
  Konkurencja była bardzo silna, gdyż w biegach brały udział dzieci trenujące wyczynowo lekką atletykę. Nasi uczniowie dzielnie walczyli, także z silnym przeciwnym wiatrem i wszyscy ukończyli swoje biegi w pierwszej pięćdziesiątce.
  GRATULUJEMY!!!
  Relacja i zdjęcia : Maria Czyżewska
  07.05.2015 22:59 | więcej »
 • 27 kwietnia 2015r na terenie boiska sportowego przy Szkole Podstawowej nr 173, odbyły się zawody dzielnicowe w mini piłce nożnej. Wzięło w nich udział sześć drużyn, podzielonych na dwie grupy.Rozgrywki w grupach odbywały się systemem "każdy z każdym", a następnie odbywały się mecze drużyn wychodzących z konkretnego miejsca w grupie- pierwszy z pierwszym o I miejsce, drugi z drugim o III miejsce i trzeci z trzecim o V miejce.
  Nasza drużyna rozegrała mecz o pierwsze miejsce, w którym oddała pola gospodarzom turnieju i ostatecznie zajęła II miejsce.
  Oto skład naszej "srebrnej" reprezentacji:
  Kamil Kępa, Jakub Cichowlas, Oleg Temchenko, Stanislau Panasevich, Michał Bodziony, Kacper Wiącek, Tadeusz Wolski, Stanisław Turowicz, Jan Sałuda oraz Ryszard van den Bercken. 
  GRATULUJEMY!!!
  Relacja: Maria Czyżewska
  Zdjęcia: Marcin Gałka
  07.05.2015 23:08 | więcej »
 • 24 marca, w Aquaparku "Wesolandia" odbyły się zawody pływackie. Oto krótka relacja fotograficzna z tego wydarzenia.
  GRATULUJEMY MEDALISTOM!!!
  Zdjęcia:Marcin Gałka
  07.05.2015 22:33 | więcej »
 • W czwartek, 15 stycznia 2015 roku, w Szkole Podstawowej nr 353 w Starej Miłosnej zostały rozegrane Mistrzostwa Dzielnicy Wesołej w mini koszykówce chłopców.  W rywalizacji, oprócz gospodarzy, wzięły  również  udział  reprezentacje szkół : SP 171, SP 173, SSP 12.                                                          
  Naszą szkołę reprezentowali  uczniowie klas VI a,  VI b i V a w składzie: Krystian Grabowski, Kamil Kępa, Leon Czarnecki, Jakub Cichowlas, Michał Jackiewicz, Szymon Szulim, Karol Ładziak, Stanislau Panasevich, Bartłomiej  Siwek, Antoni  Zegar, Oleg Temchenko, Aleksander Beczek i  Stanisław  Turowicz.
  Pierwszy mecz nasi dzielni zawodnicy rozegrali z gospodarzami, który przegrali z ponad 20 punktową stratą. Bolesna porażka zadziałała na naszych reprezentantów mobilizująco i kolejny mecz- tym razem wygrany w pięknym stylu,  z drużyną z SP 173 zapewnił naszej szkole III miejsce.
  Gratulujemy wszystkim zawodnikom i życzymy kolejnych sportowych sukcesów:)
  Relacja z zawodów: Leon Czarnecki
  Zdjęcia: Maria Czyżewska


   
  04.02.2015 18:36 | więcej »
 • Dzielnicowe zawody w ramach programu " Od zabawy do sportu"
         Kolejny już raz wzięliśmy udział w DZIELNICOWYCH ZAWODACH SPORTOWYCH w ramach programu "Od zabawy do sportu". Gospodarzami tego oczekiwanego przez uczniów wydarzenia była Szkoła Podstawowa nr 353,
         W tym roku w rywalizacji brały udział cztery szkoły: SP nr 171, SP nr 172, SP nr 173, i oczywiście gospodarze SP 353.
         Naszą szkołę reprezentowali:
  1. Małgorzata Stopczyńska
  2. Klara Szopińska
  3. Jakub Bakiera
  4. Michał Suchecki
  5. Małgorzata Lewkowicz
  6. Maja Pawlikowska
  7. Stanisław Banaszek
  8. Jakub Tomaszek
  9. Dagna Przypaśniak
  10. Gabriela Szredzińska
  11. Marcel Gojdź
  12. Michał Paczulski
  13. Blanka Bocheńska
  14. Karol Gałachowski
        Po wielu ciekawych i emocjonujących konkurencjach tegoroczny PUCHAR DZIELNICY przypadł oczywiście najlepszyn. Złotą czternastką okazała się reprezentacja NASZEJ SZKOŁY.
        
  Muszę przyznać, że bez tak wspaniałego dopingu klasy III a trudno by nam było zwyciężyć.
         Wszyscy serdecznie gratulowali nam zwycięstwa i awansu do półfinału zawodów w ramach programu "Od zabawy do sportu" miasta Warszawy, które odbędą się 26.11.2014 r. (AP,MR)
                                              
                                                                                                 

   
  28.11.2014 17:43 | więcej »
 • Dnia 12 listopada 2014 odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy w unihokeja dziewcząt i chłopców. Wszystkie mecze odbywały się hali Gimnazjum nr 119.
  Nasza szkoła reprezentowana była przez drużynę chłopców w składzie: Michał Jackiewicz, Karol Ładziak, Szymon Szulim, Oleg Temchenko, Aleksander Beczek, Antoni Zegar, Kamil Kępa, Krystian Grabowski, Stanislau Panasevich, Bartłomiej Siwek oraz Filip Słupczyński.
  Ponieważ wszystkie szkoły wystawiły swoje męskie drużyny, zawody rozgrywały się w systemie „każdy z każdym” w grupach. Naszymi grupowymi przeciwnikami byli zawodnicy z SP 173 i SP 353.
  Pierwszy mecz z SP 173 nasi chłopcy wygrali 4-0.
  Niestety na kolejny mecz musieliśmy czekać prawie godzinę, ponieważ równocześnie rozgrywały się także zawody dziewcząt.
  Po długiej przerwie zaczął się trudny mecz z SP 353. Pierwszą i jedyną bramkę w tym meczu strzelił Michał Jackiewicz w pierwszych 10 sekundach. Później nikt nie strzelił bramki aż do końca. Pani zmieniała zawodników obrony i ataku.
  Po ciężkim meczu czekał nas kolejny, który miał zdecydować o ostatecznym miejscu w finale. Mieliśmy go stoczyć z drużyną z SP 174 –liderami drugiej grupy. Wymagał on od nas maksymalnego skupienia.
  Cały mecz oraz dogrywka nie rozstrzygnęły o wyniku, więc sędzia zarządził rzuty karne. Obie drużyny wytypowały po trzech wykonawców, którzy mieli wykonywać rzuty. Rozstrzygnięcie nastąpiło dopiero w trzeciej serii, zwycięską bramkę zdobył Michał. Wszyscy się cieszyliśmy, że wygraliśmy mistrzostwa Wesołej i że pojedziemy na zawody warszawskie. Bardzo ważną rolę odegrał nasz bramkarz, Oleg Temchenko. Nie przepuścił on żadnej bramki!
  Pani Maria wręczyła nam medale, dostaliśmy puchar i szczęśliwi wróciliśmy do szkoły.     
  Relacja z zawodów:  Aleksander  Beczek kl.VIb
  Redakcja i zdjęcia: Maria Czyżewska  07.05.2015 23:01 | więcej »
 • Tak jak w minionym, tak i w tym roku nasza dzielnica była gospodarzem WOM w Indywidualnych Biegach Przełajowych. To ogromne przedsięwzięcie, ponieważ 9.X.2014, na teren Hipodromu przyjechali zawodnicy ze wszystkich dzielnic Warszawy, reprezentanci szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół średnich. Każda dzielnica wystawiła co najmniej dziesięciu zawodników z każdego poziomu wiekowego- dziewcząt i chłopców.
  Oznacza to,że rywalizacja była o wiele trudniejsza niż na poziomie dzielnicowym. Walczyć i wygrać z pozostałymi 179 zawodnikami to nielada zadanie!
  A mimo to...mamy troje zawodników w pierwszej dziesiątce!!!
  Są to: Stanisław Turowicz, który zajął VI miejsce i otrzymał pamiątkowy dyplom i słodki upominek oraz Zuzanna Banaszek- IX miejsce i Michał Jackiewicz- miejsce VII.
  GRATULUJEMY WSPANIAŁEGO SUKCESU!!!laugh
  Zawodnicy ci będą reprezentować naszą dzielnicę i miasto Warszawa w Mazowieckich Mistrzostwach w Biegach Przełajowych.
  Relacja:Maria Czyżewska. Zdjęcia (dzięki uprzejmości):Jarosław Szmytkowski UDz.

   
  07.05.2015 23:06 | więcej »
 • 2.X.2014 odbyły się dzielnicowe zawody w Biegach Sztafetowych. Drużyny rywalizowały ze sobą na tym samym terenie, na którym odbyła się indywidualna rozgrywka.
  Startujące szkoły reprezentowane były przez dziesięcioosobowe grupy.Oto skład naszej reprezentacji:
  dziewczęta- Klaudia Gałachowska, Kamila Mariańczyk, Zuzanna Banaszek, Anna Wińska, Małgorzata Wińska, Antonina Woźniak, Gabriela Haber, Julia Kłoda, Zofia Jachowicz i Helena Grządkowska.
  chłopcy- Tadeusz Wolski, Stanisław Turowicz, Michał Jackiewicz, Jan Kotuła, Jakub Kacprzak, Kamil Kępa, Stanislau Panasevich, Robert Kluj, Ryszard van den Bercken, Łukasz Sokół oraz Oleg Temchenko (rez.)                       
  Niewątpliwie wszyscy wycisnęli z siebie maksimum wysiłku i chociaż różne były koleje losu naszych sztafet to ostatecznie chłopcy wywalczyli srebrny medal a dziewczęta brązowy.
  GRATULUJEMY ZAWODNIKOM!!!yes
  Relacja i zdjęcia: Maria Czyżewska


   
  07.05.2015 23:06 | więcej »
 • 30.IX.2014 na terenie Hipodromu odbyły się dzielnicowe zawody w Indywidualnych Biegach Przełajowych.Pgoda dopisała więc warunki do biegania były sprzyjające.Każda szkoła reprezentowana była przez grupę sześciu zawodniczek i zawodników z klas piątych i szóstych.
  Oto skład naszej reprezentacji:
  Klasy piąte: Zuzanna Banaszek, Patrycja Szczepek, Kamila Mariańczyk, Martyna Zalewska, Sandra Trajdos-Bojar i Zofia Siwiec oraz Stanisław Turowicz, Ryszard van den Bercken, Michał Bodziony, Robert Kluj, Oskar Karwot i Kacper Wiącek. 
  Klasy szóste: Antonina Woźniak, Anna Wińska, Gabriela Haber, Helena Grządkowska, Monika Prorok i Małgorzata Wińska a także Michał Jackiewicz, Jan Kotuła, Stanislau Panasevich,Kamil Kępa, Antoni Zegar, Leon Czarnecki i Jakub Cichowlas.         
  Nasi zawodnicy spisali się świetnie, pokazali wolę walki oraz hart ducha. Dziewięcioro z nich zakwalifikowało się do kolejnego etapu- Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, a troje zdobyło pozycje medalowe: Zuzanna Banaszek, Stanisław Turowicz oraz Michał Jackiewicz.
  Wszystkim zawodnikom dziękujemy za wysoki poziom rywalizacji a szczęśliwej dziewiątce GRATULUJEMY!smiley
  Relacja i zdjęcia:Maria Czyżewska
                          


   
  07.05.2015 23:05 | więcej »

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 171 im.Stanisława Staszica
  ul.Armii Krajowej 39
  05-075 Warszawa
 • 22 7739052

Galeria zdjęć