• TYLKO SZTUKA CIĘ NIE OSZUKA - WARSZTATY W ZACHĘCIE

• TYLKO SZTUKA CIĘ NIE OSZUKA -

czyli  spotkanie z twórczością Pawła Jarodzkiego

w Zachęcie.

Za  nami kolejne warsztaty związane ze sztuką.Tym razem Zachęta zaprosiła nas na spotkanie ze street i pop artem , do których nawiązuje w swojej stylistyce Paweł Jarodzki.  Jego humorystyczne narracje stały się prestekstem do zastanowienia się nad sensem sztuki oraz stworzeniem prac streetartowych. Wiodącym motywem stały się ikoniczne dzieła słynnych malarzy. Uczniowie SP 171 z zapałem tworzyli szablony , a następnie przenosili swoje interpretacje dzieł sztuki na ścianę. W efekcie stworzyliśmy małą galerię historii sztuki w wersji street art.  Trzeba przyznać – działo się ! Nauka , zabawa , radość , dyskusja, wybory, pomysły, tworzenie! Przeżycia niezapomniane , czekamy więc z niecierpliwością na następne !