• Gazetki o tematyce warszawskiej i inne publikacje

• 1.      Film o dzielnicy Wesoła – Przewodnik anglojęzyczny.

Uczniowie klasy 5b zapoznali się z ważnymi i interesującymi miejscami, w grupach tematycznych przygotowali scenariusze do filmów reklamujących naszą dzielnicę, nakręcili je i zmontowali. Powstały anglojęzyczny film został umieszczony na szkolnym kanale youtube, a link na stronie internetowej szkoły: www. sp171wesola.edu. pl oraz na profilu Facebook, który dokumentuje działania w międzynarodowym projekcie Erasmus+ „Wspólne uczenie się poza szkołą” COOL GOAL.  - lekcje z klasą 5b przeprowadziły G.Tucholska i K.Grodecka.

2.      Fotogazetka ze święta szkoły „Warszawo, moja Warszawo”

Wystawiona w szkolnej gablocie oraz na stronie internetowej szkoły: www.sp171wesola.edu.pl

3. Gazetka na tablicy szkolnej i klasowej pt." Warszawa wczoraj i dziś"

wykonanie-kl.6a, 6b w tym uczniowie z koła historycznego. Zakres tematyczny- porównanie zmian zachodzących na przestrzeni wieków w urbanistyce Warszawy, szczególnie wizerunku  głównych ulic.

4. Gazetka szkolna pt. „Legendy warszawskie” klasa 3a, 3b

Gazetka wykonana przez uczniów z klas 3 przy udziale nauczycieli, jako podsumowanie cyklu zajęć na temat legend warszawskich oraz wycieczki do Warszawy.