Biesada u Warsa i Sawy

27 października 2015 roku odbyła się w naszej szkole ,,Biesiada u Warsa i Sawy" w ramach programu Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych. Podczas Biesiady uzdolnieni uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności. Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy występ naszej koleżanki z klasy, Zuzi Banaszek wielokrotnej mistrzyni Polski i Mazowsza w swojej kategorii. Zuzia wspólnie ze swoją siostrą zaprezentowała podstawowe chwyty w judo oraz krótki pokaz walki. Grupa uczniów z naszej klasy prowadziła warsztaty dla nauczycieli przybyłych na tą uroczystość. Oskar Karwot, Kuba Załuski, Robert Kluj, Rysio van den Bercken, Staś Turowicz,Grześ Nidecki i Łukasz Sokół przygotowali i przedstawili ciekawe doświadczenia jakie można wykorzystać na zajęciach lekcyjnych.