• 15 grudnia 2015 roku uczestniczyliśmy w spotkaniu z p. Moniką Kowaleczko-Szumowską autorką książki " Fajna ferajna"."Fajna ferajna " to opowieść o Powstaniu Warszawaskim widziana oczyma dzieci , które przeżyły powstanie.Część uczniów z naszej szkoły mogła wcielić się w role bohaterów opowieści. Było to bardzo ciekawe i pouczające spotkanie. Po spotkaniu można było zakupić książkę z dedykacją autorki
    17.01.2016 15:07 | więcej »
  • 7 grudnia 2015 roku odwiedził naszą klasę Mikołaj. Każdego ucznia obdarował czekoladką  i zagrał nam na puzonie. Byliśmy mile zaskoczeni.Tego dnia każdy uczeń mógł mieć na głowie czapkę Mikołaja.Czas spotkania z Mikołajem i reszta zajęć minęła w świątecznej atmosferze.
    17.01.2016 13:23 | więcej »
  • 2 grudnia 2015 roku uczestniczyliśmy wnaszej szkole w spotkaniu z grupą rekonstrukcyjną z czasu II wojny światowej.Panowie przybyli na to spotkanie zaprezentowali nam umundurowanie i wyposażenie żołnierzy z czasów II wojny światowej oraz opowiadali o swojej pasji. Była to ciekawa lekcja historii.
    17.01.2016 12:34 | więcej »
  • 27 października 2015 roku odbyła się w naszej szkole ,,Biesiada u Warsa i Sawy" w ramach programu Warszawskiego Systemu Wspierania Uzdolnionych. Podczas Biesiady uzdolnieni uczniowie naszej szkoły prezentowali swoje umiejętności. Z dużym zainteresowaniem oglądaliśmy występ naszej koleżanki z klasy, Zuzi Banaszek wielokrotnej mistrzyni Polski i Mazowsza w swojej kategorii. Zuzia wspólnie ze swoją siostrą zaprezentowała podstawowe chwyty w judo oraz krótki pokaz walki. Grupa uczniów z naszej klasy prowadziła warsztaty dla nauczycieli przybyłych na tą uroczystość. Oskar Karwot, Kuba Załuski, Robert Kluj, Rysio van den Bercken, Staś Turowicz,Grześ Nidecki i Łukasz Sokół przygotowali i przedstawili ciekawe doświadczenia jakie można wykorzystać na zajęciach lekcyjnych.
    17.01.2016 12:21 | więcej »
  • 12 października 2015 roku odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Drzewa. Na apelu każda klasa prezentowała wcześniej wykonane projekty. Zadaniem naszej klasy było wykonanie dużego liścia platanu i zamieszczenie na nim informacji i ciekawostek dotyczących tego drzewa, a następnie zaprezentowanie całej szkole wyników naszej pracy. Grześ Nidecki i Rysio van den Bercken zapoznali uczestników apelu z wiadomościami na temat platanu.
    17.01.2016 11:31 | więcej »