Szkolne Koło Caritas

"Złotówka do złotówki" dla WARSZAWSKIEGO HOSPICJUM DLA DZIECI

756 zł - tyle przekazaliśmy 10 stycznia
WARSZAWSKIEMU HOSPICJUM DLA DZIECI

 

Szkolne Koło Caritas dziękuje wszystkim klasom, wychowawcom i rodzicom którzy przez miesiąc starali sie zebrać jak najwięcej złotówek w klasie. Przypomnijmy że każda z klas zbierała dla wybranej przez siebie fundacji. Celem było uzbieranie jak najwięcej złotówek w klasie.Ostatecznie zwycięzka klasa, która uzbierała najwięcej, zgarniała całość podsumowanej kwoty, by móc przekazać ją wybranej przez siebie fundacji. 

 

 

 

Jak się okazało największą waleczność wykazała klasa III a, pod wodzą pana Kuby Dymowskiego, która uzbierała 115 zł. Niemniej to cała społecznośc szkolna przyczyniła się do przekazania sumy 756 zł  Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci. 

10 stycznia odwiedziła naszą szkołę przedstawicielka fundacji, pani Elżbieta Tokarska która podziękowała dzieciom wręczając podziękowanie i odbierając "wasz dar dla fundacji".

Dziękujemy jeszcze raz klasie III a, która wykazała się dużą wrażliwością kierując się wyborem takiej a nie innej fundacji oraz wam drodzy uczniowie, że pokazaliście iż nie jest wam obojętny los najbardziej potrzebującym.

 

GALERIA ZDJĘĆ

  "Możemy robić małe rzeczy, za to z wielką MIŁOŚCIĄ!" :)

 

 

 

opiekun SKC

Wioleta Woźniak

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 171 im.Stanisława Staszica
    ul.Armii Krajowej 39
    05-075 Warszawa
  • 22 7739052

Galeria zdjęć