• Lekcje w BIBLIOTECE PUBLICZNEJ.

• 26.05.2018 21:04
        • 8 czerwca i 15 czerwca o godz. 9.00 dla kl. 7a i 7b - promocja czytelnictwa. Literatura młodzieżowa - coś o przyjaźni.

11 czerwca o godz. 9.00 spotkanie uczniow kl trzecich (gimnazjalnych) z  - Katarzyną Ryrych,  pisarką, poetką, nauczycielką i malarką.

Będzie można kupić bardzo ciekawe książki autorki w cenie 20zł.

• Konkurs na własny wiersz .

• 23.03.2018 00:08

• Zapraszamy do wzięcia udziału w dwóch konkursach
          na własny wiersz:

a) wiersz na temat "WIOSNA"- dowolnej dlugości

b) wiersz na temat dowolny- długość wiersza  nie może przekroczyć 16 wersów

Wiersze wydrukowane i podpisane składamy do biblioteki gimnazjalnej do 30 maja.

Najlepsze wiersze wezmą udział w konkursie na wiersz Victora. ( czasopismo )

Na autorów pięknych wierszy czekają ciekawe nagrody.

Zapraszamy.

Panie bibliotekarki: J. Rosłoniec i E. Skolimowska.

• Konkurs biblioteczny "Biblia i Mitologia"

• 23.03.2018 00:06

• Konkurs biblioteczny "Biblia i Mitologia"

Biblioteka zaprasza uczniów gimnazjum i klas młodszych ( od klasy piątej) do wzięcia udziału w konkursie.

Należy przeczytać : Z BIBLII rozdział  24  z Ewangelii wg Św. Łukasza.

Z Mitologii Jana Parandowskiego z I części  "Bogowie swiatła i powietrza".

Konkurs odbędzie się 26 kwietnia 2018 r. na 4-ej lekcji w bibliotece gimnazjalnej.

Sedecznie zapraszają P. J. Rosłoniec i P. E. Skolimowska.