• brak danych
  •  Oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2018/2019

     

    Rodzaj zajęć

    Realizacja

    Oferta dla klas

    Nauczyciel prowadzący

     

    Zespół edukacji wczesnoszkolnej

     

     

    ABC czytam i rozumiem

    czwartek

    6 lekcja

    Ia

    Małgorzata Rysak

     

    Piszę i liczę to takie proste

    czwartek

    7 lekcja

    Ia

    Małgorzata Rysak

     

    Wiedzę zdobywam i świat odkrywam

    środa

    6 lekcja

    I b

    Justyna Gałązka

     

    Poznaję świat

    piątek  

    4 lekcja

    I b

    Justyna Gałązka

     

    Uczę się coraz lepiej

    Poniedziałek

    5 lekcja

    Ic

    Joanna Koźniewska

     

    Matematyka na wesoło

    Wtorek

    5 lekcja

    Ic

    Joanna Koźniewska

     

    Wiem coraz więcej

    poniedziałek

    6 lekcja

    II a

    Anna Porzezińska

     

    Zajęcia czy

    wtorek

    6 lekcja

    II a

    Anna Porzezińska

     

     

    Potrafię coraz więcej

    poniedziałek

    6 lekcja

     

     III a

    Ewa Kacprzak

     

     

    Koło odkrywców

    wtorek

    6 lekcja

    III c

    Ewa Kacprzak

     

     

    Wiem więcej

    środa

    6 lekcja

    III b

    Małgorzata Męczyńska

     

    Uczę się i poznaję

    czwartek

    6 lekcja

    III b

    Małgorzata Męczyńska

     

    Odkrywamy swoje mocne strony

    poniedziałek

    7 lekcja

    IIb

    Anna Pawlikowska

     

    Odkrywamy świat na nowo

    poniedziałek

    8 lekcja

    IIb

    Anna Pawlikowska

     

    Zespół matematyczno-przyrodniczy

     

     

    Wirtualne spotkania - konsultacje

    poniedziałek

    7.00 - 7.45

    3 Gim

    4 - 8

    Dorota Strupiechowska

     
     

    Konsultacje z chemii i biologii

    poniedziałek

    15.40-17.10

    V-VIII i Gim

    Beata Małecka

     

    Młodzi odkrywcy

    środa

    14.45 - 15.30

    15.40 - 16.25

    klasy 4 - 6

    Elżbieta Potyrało

     

    Matematyka dla wszystkich

    poniedziałek

    14.30 - 16.00

     

    Klasy: 5c,

    6a,b

    8c

    Elżbieta Petrów

     

    Rozumiem, liczę

    Wtorek

    12.55- 13.40

    klasy 4a, 4b, 4c

    Hieronima Olszewska

     

    Z fizyką za Pan Brat.

    Poniedziałek 14.40-15.25

     

    Bożena Łuniewska

     

    Matematyka to takie proste

    Poniedziałek 15.30-16.15

     

    Bożena Łuniewska

     


     

    Konsultacje z geografii

    Czwartek

    7.10-7.55

    V-IIIGim

    .

    Katarzyna Łuczyńska

     

    Biologiczne ABC

    Poniedziałek 14.35

    VIII

    Aleksandra Zapaśnik

     

      Zespół przedmiotów humanistycznych

     

     

    Rozwijam skrzydła literacko-językowe

     

    Piątek

    13.50-14.35

    klasy 4-5

     

    Renata Wnukowska

     

     

    Pogotowie humanistyczne

    Piątek

    14.35-15.20

    klasy 4-5

    Renata Wnukowska

     

    Szkolne Koło Caritas

     

    wtorki 13.50-14.35

    czwartki 13.40-14.30

    IV-VI

     

    Wioleta Woźniak

     

     

    Możesz więcej – przygotowanie do konkursów

    piątek

    14.45-15.30

    Vc, VII, VIIIa, VIIIb

    Katarzyna Grodecka

     

    Konsultacje, poprawy, zajęcia wspierające ucznia z problemami w opanowaniu wiadomości i umiejetności

    Piątek

    15.40-16.25

    Vc, VII, VIIIa, VIIIb

    Katarzyna Grodecka

     

    Niezbędnik humanistyczny - konsultacje

    piątek

    8.00-8.45

    gimnazjum

    Agnieszka Sobczak

     

    Pogotowie humanistyczne-konsultacje

    poniedziałek

    14.45-15.30

    Vb, VIa, VIIc

    gimnazjum

    Agnieszka Sobczak

     

    Przygotowanie do egzaminu klasy 8

    Czwartek

    8 lekcja

    Klasy 8

    Zofia Stromska

     

    Przygotowanie do egzaminu klasa 3Gim

    Środa 8.00-8.45

    Klasy 8

    Zofia Stromska

     

    Koło językowe

    Wtorek

    6 lekcja

    Kl.IV

    Zofia Stromska

     

    Pogotowie humanistyczne

    poniedziałek

    15.40-16.25

    4b, 5b, 8c, 3bGim,

    Ewa Florczuk

     

    Wyrównuję swoje szanse-zajęcia mające na celu wyrównanie poziomu wiedzy i umiejętność

    Środa

    14.45-15.30

    Ewa Florczuk

     

    Improving English – zajecia rozwijajace z języka angielskiego

    Środa

    14.45-15.30

    Kl.5

    Renata Abramczuk

     

    Poniedziałek 15.40-16.25

    Kl.VII

    Renata Abramczuk

     

    Podróż z niemieckim – certyfikat

    Środa 14.45-15.30

    7-3Gim

    Anna Brzozowska

     

    Klub młodego germanisty

    Czwartek 15.40-16.25

    Kl. 8-3Gim

    Anna Brzozowska

     

    Przygotowanie do sprawdzianu

    Środa

    14.45-15.30

    klasa 8a

    Joanna Sokulska

     

    English corner- zajęcia rozwijające z języka angielskiego

    poniedziałek

    14.45-15.30

     

    Joanna Sokulska

     

    Terapia pedagogiczna - konsultacje

    środa

    16-17.30

    klasy VII,

    VIII i III gimnazjum

    Monika Drażan

     

    Zespół artystyczno-sportowym

     

     

    Od Lascaux do nef artu

     

    VI-VIII

    gimnazjum

    Beata Bielska-Karwot

     

    Mówienie to sztuka słuchania

    Czwartek

    15.15-16.00

    Gim.

    Joanna Niedziałek

     
    Na ścieżce wyobraźni 

    Czwartek

    11.30-12.40

      Ewa Fromelc