•  

    Punkt usługowy meblowania głowy w SP 171, czyli

    oferta zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2017/2018

     

    Lp.

    Rodzaj zajęć

    Realizacja

    Oferta dla klas

    Nauczyciel prowadzący

     

    Zespół edukacji wczesnoszkolnej

     

    1.

    „Piszę, czytam i liczę coraz lepiej”

     

    czwartek

    12.55-13.40

    Ia

    Anna Porzezińska

     

    2.

    Wspaniały świat baśni – zajęcia czytelnicze

     

    piątek

    11.50-12.35

    Ia

    Anna Porzezińska

     

    3.

    “Odkrywamy swoje mocne strony”

    poniedziałek 13.50 - 14.35

    I b

    Anna Pawlikowska

     

    4.

    “Odkrywamy świat na nowo”

    piątek 12.55 - 13.40

    I b

    Anna Pawlikowska

     

    5.

    “Chcę wiedzieć więcej”

    środa

    12.55 - 13.40

    II a

    Ewa Kacprzak

     

    6.

    “Poznaj samego siebie”

    czwartek

    12.55 -13.40

    II a

    Ewa Kacprzak

     

    7

     

         „Droga do wiedzy”

     

     

    środa

    12.55 - 13.40

     

     III c

     

    Joanna Koźniewska-Gałka

     

    8

    „Mały matematyk”

    czwartek

    12.55-13.40

    III c

    Joanna Koźniewska-Gałka

     

    9

    “Wiedzę zdobywam i świat odkrywam”

    wtorek

    12:55 - 13:35

    III b

    Justyna Gałązka

     

    10

    “ W świecie baśni”

    czwartek

    12:55- 13:40

    III b

    Justyna Gałązka

     

    11

    Zajęcia wzbogacające wiedzę oraz

    umiejętności uczniów – „Więcej pracuję,

    więcej potrafię”

    poniedziałek

    12.55-13.40

    IIIa

    Jakub Dymowski

     

    12

    Zajęcia wzbogacające wiedzę oraz

    umiejętności uczniów – „Więcej pracuję,

    więcej potrafię”

    czwartek

    12.55-13.40

    IIIa

    Jakub Dymowski

     

    13

    „Wiem więcej”

    środa

    12.55-13.40

    IIa

    Małgorzata Męczyńska

     

    14

    „Dobrze piszę, czytam i liczę”

    poniedziałek

    12.55-13.40

    IIa

    Małgorzata Męczyńska

     

    15

    Zajęcia logopedyczne “Uczymy się poprawnie mówić”

    czwartek 13.00-13.45

    ucz. klas 1-3

    Joanna Niedziałek

     

    16

    “Pokaz a zrobię to sam” zajęcia terapeutyczne z elementami metody M. Montessorii

    środa

    9.50 -10.35

    10.45-11.30

    oddział przedszkol Oa i Ob

     

    Agnieszka Krysiak

     

    Zespół matematyczno-przyrodniczy

     

    1.

     

    Wirtualne spotkania

    Bity, bajty - lubię to!

     

    wtorek

    7.00 - 7.45

    środa

    16.25 - 17.10

    2 - 3 Gim

     

    4 - 7

    Dorota Strupiechowska

     

     
     

    2

                                   Zrozumiałem, bo doświadczyłem

    poniedziałek

    15.30-16.15

    3 Gim

    Beata Małecka

     

    3

                                      Chemia na co dzień

    poniedziałek

    16.25-17.20

    7 Podst

    2-3 Gim

    Beata Małecka

     

    4

    Młodzi odkrywcy

    środa

    14.45 - 15.30

    15.40 - 16.25

    klasy 4 - 6

    Elżbieta Potyrało

     

    5

    Lubię liczyć!

    poniedziałek

    15.30 - 16.15

     

    klasy 4 - 5

    Elżbieta Petrów

     

    6

    Kółko matematyczne - Wyszywanki matematyczne

    poniedziałek

    16.15 - 17.00

     

    klasy 4 - 5

    Elżbieta Petrów

     

    7

    “Już  rozumiem i potrafię”

     

    Wtorek

    15:40-  17:00

    klas 2 g

    klas 7

    Hieronima Olszewska

     

    8

    Matematyka i fizyka - to takie proste

     

    Poniedziałek

    15;30-16;15

    klasy 7 i 2-3g

    Bożena Łuniewska

     

    9

    Zajęcia rozwijające uzdolnienia z fizyki- zbadam, zmierzę, zrozumiem.

    Środa

    14-14;45

    klasy

    3g

    Bożena Łuniewska

     

    10.

    “Matematyka jest wszędzie”

    Poniedziałek

    15.30-16.15

     

    kl.2-3 gim

    Beata Tokarska

     

    11.

    “Mistrz matematyki”

    Wtorek

    15.30-16.15

    kl.2-3 gim

    Beata Tokarska

     

    12

    “ Poznaję świat, w którym żyję”

    Poniedziałek

    15.30 - 16.15

    kl. 7

    kl.II gim.

    Katarzyna Łuczyńska

     

    13

    “Z geografią za pan brat”- zajęcia rozwijające z geografii 

     

    Wtorek

    15.30 - 16.15

    kl. III gim.

    Katarzyna Łuczyńska

     

    Zespół przedmiotów humanistycznych

     

    1

     

     

     

    Pogotowie polonistyczne

    Pogotowie historyczne

     

    czwartek,s.206

    13.50-14.35

    czwartek ,s.206

    14.35-15.20

    klasy 4-5

     

    klasy 4-5

    Renata Wnukowska

     

    Renata Wnukowska

     

    2

     “English Club” -  zajęcia rozwijające z języka angielskiego

     

    poniedziałek

    12.55 - 13.40

    sala 114

    klasy 3 SP

    Renata Abramczuk

     

     

    3

    “Improving English” - zajęcia rozwijające z języka angielskiego

    poniedziałek

    13.50 - 14.35

    sala 114

    klasy 4 SP

    Renata Abramczuk

     

     

    4

    Szkolne Koło Caritas

     

     

    “Dążąc do poprawy”

    środa 13.50-14.35

     

    środa 14.45-15.30

    IV-VI

     

    IV-II gimnazjum

    Agnieszka Starzyńska

    Wioleta Woźniak

     

    Wioleta Woźniak

     

    5

    Pogotowie językowe

    wtorek

    14.45-15.30

    IVc, VI, VIIa

    VIIb

    Katarzyna Grodecka

     

    6

    “Per aspera ad astra” - zajęcia rozwijające uzdolnienia humanistyczne

    wtorek

    15.40-16.25

    IVc, VI, VIIa

    VIIb

    Katarzyna Grodecka

     

    7

    Niezbędnik humanistyczny

    poniedziałek

    15.40-16.25

    Vb, VIa. VIIc

    gimnazjum

    Agnieszka Sobczak

     

    8

    Wariacje historyczno- kulturalne

    wtorek

    14.45-15.30

    Vb, VIa, VIIc

    gimnazjum

    Agnieszka Sobczak

     

    9

     

    “Między słowami a językami”

    wtorek

    15.40-16.25

     

    piątek

    14.45-15.30

     

    VIIc

    kl. 2 i 3 gimnazjum

     

    Zofia

    Łaszkiewicz

     

    10

    “Pogotowie humanistyczne”

    piątek

    8.00-8.45

    IIIB

             Ewa Florczuk

     

    11

    Rozwińmy skrzydła!

    wtorek

    14.45-15.30

    VIIC

    IVB,IIB

             Ewa Florczuk

     

    12

    WOS w pigułce

    poniedziałek

    7.15 - 8.00

    klasy trzecie gimnazjum

    Marta Kwiatkowska

     

    13

    Z historią na Ty

    czwartek

    16.35 - 17.15

    klasy VII,

    II i III gimnazjum

    Marta Kwiatkowska

     

    14

    Spotkania z Biblią. Zajęcia formacyjne

    wtorek

    13.50 - 14.35

    klasy

    IV - VII

    Agnieszka Starzyńska

     

    15

    English helpdesk - zajęcia rozwijające z języka angielskiego

    wtorek

    14.45-15.30

    sala 205

    klasa 5a

    Joanna Sokulska

     

    16

    English helpdesk- zajęcia rozwijające z języka angielskiego

    piątek

    8.00-8.45

    sala 205

    klasy 3 gimnazjum

    Joanna Sokulska

     

    17

    “Więcej, lepiej - łatwiej”

    wtorek

    14.45-15.30

    klasy 4-5

    Grażyna Tucholska

     

    18

    Vocabulary and Grammar Master

    wtorek 15.40-16.25

     

    klasy 7b

    2 gim.

    Grażyna Tucholska

     

    19

    “ Planszomania” - kreatywne zajęcia propagujące gry planszowe

    poniedziałek

    15 -15.45

    klasy VII,

    II i III gimnazjum

              Monika Drażan

     

    20

     

     

    “Pokonaj stres” - zajęcia relaksacyjne

     

     

    czwartek 15-15.45

     

     

    klasy III

    gimnazjum

     

     

     Monika Drażan

     

     

    21

    Podróż z językiem niemieckim

     

     

    Certyfikat Fit in Deutsch 2

    czwartek 16.25-17.10

     

    środa 15.30-17.00

    kl.VII - 2 i 3 gim.

     

    kl.2 i 3 gim.

    Anna Brzozowska

     

     

    Anna Brzozowska

     

    Zespół artystyczno-sportowym

     

    1

    Hej, zobacz, SZTUKA!

    środa

    13:50 - 14:35

    VI-VII

    II-III gimnazjum

    Beata Bielska-Karwot

     

    2

    Ruch to zdrowie

    poniedziałek 13.50- 14.35

    IV- VII

    Maria Czyżewska

     

    3

    Ruch to zdrowie

    środa

    13.45- 14.30

    IV- VII

    Maria Czyżewska

     

    4

    Gry zespołowe

    środa

    15:30-16:45

    VII

    II-III gimnazjum

    Monika Wilgocka

     

    5

     Tenis stołowy

    środa

    15:30- 16:30

    VII - III Gim

    Marcin Gałka

     

    6

    Gry zespołowe

    Pon.15:30-16:30

    VII - III Gim

    Marcin Gałka

     

    7

    Na ścieżkach wyobraźni

    poniedziałek

    14.35-15.20

    I-III

    Ewa Fromelc

     

    8

    Zabawa przez sztukę

    czwartek

    13.40-14.25

    IV-VII

    Ewa Fromelc

     

    9

    ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE - rozwój empatii , umiejętne rozwiązywanie konfliktów

     

    poniedziałek i wtorek 11.30-12.00

     

    I,III

    Małgorzata Nagórka

     

    10

    ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE -rozwój empatii , umiejętne rozwiązywanie konfliktów

    środa i piątek 11.30-12.00  12.00-12.30

            I

    Małgorzata Nagórka

     
    13.11.2017 15:00 | więcej »

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 171 im.Stanisława Staszica
    ul.Armii Krajowej 39
    05-075 Warszawa
  • 22 7739052

Galeria zdjęć