SP 171 dla Zuzi

Nie wolno przechodzić obojętnie. Musimy zatrzymać się obok cierpiącego, bez względu na to, kim jest. To dar z nas samych.
(Jan Paweł II)

11 kwietnia podczas uroczystego apelu podsumowaliśmy zbiórkę dla chorej Zuzi- rocznej dziewczynki mieszkającej blisko naszej szkoły. Inicjatorką zbiórki była sąsiadka Zuzi, a nasza uczennia - Gabrysia Nartowska.

Gościem honorowym był tata dziewczynki pan Marcin wraz z synkiem Frankiem. Na ich ręce przekazalismy 1847 zł. Pan Marcin w podziękowaniu podarował medale dla Gabrysi i Salomei oraz statuetkę szkole na ręcę pani Dyrektor.

W związku ze zbiórką przeprowadzono konkurs międzyklasowy, którego nagrodą była stylizacja nauczyciela. Podajemy trzy klasy które uzbierały najwięcej tym samym wygrywając:

III a podstawowa

VII b

Va

W imieniu rodziców i Zuzi jeszcze raz dziękujemy za każdy przyniesiony grosz. Trzymajcie tak dalej i dzielcie się dobrem które jest w Was :)

Wioleta Woźniak