•    Dnia 7 listopada 2014 rozu uroczyście obchodzilśmy obchody 96 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Nasza klasa, przy współudziale kl.5a, przygotowała apel słowno- muzyczny z wiązanką wierszy patriotycznych, historycznym wspomnieniem o 123 latach niewoli oraz okresie wyzwolenia.

Na szczególne uznanie zasługiwały: występ Zuzi Dudek - uczennicy klasy II oraz pokaz prezentacji multimedialnej ukazującej życie i działalność Marszałka Józefa Piłsudskiego, którego autorami byli:  Kuba Załuski i Rysio van der Becken.
          Apel dostarczył wzruszeń nie tylko społeczności szkoły , ale i samym występującym.
                               nauczycielka historii i społeczeństwa Renata Wnukowska

07.12.2014 19:35 | więcej »
  •        18 listopada 2014 z okazji 70 rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego odbyły się  warsztaty dla klas piątych oraz uczniów uczęszczających na koło historyczne.Stanowiły część działań w ramach projektu wolontariatu miejskiego realizowanego wspólnie przez Urząd m.st. Warszawy i Muzeum Powstania Warszawskiego.
        Uczniowie bardzo aktywnie brali udział w spotkaniu  warsztatowym poznając dzieje  Warszawy 1944 roku. Szczególnie zajęcia  plastyczno- techniczne cieszyły się dużym uznaniem. Powstańcze misie na długo zostaną w naszej pamięci...
                                                                                                  Renata Wnukowska
    07.12.2014 16:56 | więcej »

• Święto Edukacji Narodowej uczciliśmy wyjazdem do kina na film "Wakacje Mikołajka".Seans podobał sie wszystkim uczniom - zabawnych zdarzeń było bez liku.
    To był sympatcznie, wspólnie spędzony czas...Czekamy na więcej:)
                                                                                 wychowawczyni Renata Wnukowska
    07.12.2014 17:02 | więcej »