• SZKOLNY KONKURS W RAMACH OBCHODÓW

im. Stanisława Staszica w Warszawie

więcej informacji w zakładce Konkursy

• Narodowe Czytanie.

Serdecznie zapraszamy  uczniów, rodziców, nauczycieli na Narodowe Czytanie 2018 w naszej szkolnej bibliotece w dniu 8 września w sobotę na godz. 10.00

Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 roku jest „Przedwiośnie” Stefana Żeromskiego. Ponadto, Para Prezydencka proponuje do czytania przez cały rok 44 teksty Antologii Niepodległości, która prezentuje  powstałe na przestrzeni wielu wieków utwory, zaliczane do kanonu polskiej literatury patriotycznej.

Będziemy czytać wspólnie z uczniami teksty Antologii Niepodległości w związku z trwającymi obchodami roku stulecia odzyskania niepodległości.

• BEZPIECZEŃSTWO W SIECI

• Zwracamy się do rodziców dzieci poniżej 13 roku życia z prośbą o kontrolowanie dostępu do zasobów informatycznych.
          Osoby poniżej 13 roku życia nie maja prawa korzystać z konta Google oraz Facebook.

link do odpowiedniego zasobu FB oraz Google

Za niestosowanie się do przepisów prawa w tym przypadku odpowiadają rodzice.

• Partnerzy

• Liczba wizyt

Wtorek 18.09.2018

• Wybory SU
      • Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2018/2019
      • Dzień sportu
      • dzień sportu - pokaz
      • Masz talent dzień pierwszy
      • Masz talent
      • "CISZA I WOLA ŻYCIA" - SPOTKANIE Z ARTYSTĄ KOJI KAMOJI W ZACHĘCIE.
      • Szkolna „Lekcja anatomii wg Rembrandta”